наверх ⇑

Підбито підсумки боротьби із злочинністю та правопорушеннями, розвитку тваринництва, погашення недоїмки із сплати до бюджету Пенсійного фонду України

23 липня голова районної державної адміністрації Ігор Віштак, за участі голови районної ради Василя Онищука,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, сільських та селищних голів, провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

У ході засідання колегіально розглянуто стан боротьби на території району із злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян, стан та перспективи розвитку галузей молочного скотарства та свинарства  в районі протягом 2015 року, підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в районі за I півріччя 2015 року та стан надходжень єдиного внеску і погашення недоїмки із сплати до бюджету Пенсійного фонду України.

Начальник районного відділу УМВС майор міліції Микола Перстюк доповів про підсумки оперативно-службової діяльності відділу за перше півріччя 2015 року, акцентувавши увагу присутніх на позитивних зрушеннях у ряді напрямків профілактичної, попереджувальної та оперативно-розшукової роботи. У той же час, як відзначив Микола Олексійович, порівняно з відповідним періодом минулого року зросла кількість таких кримінальних правопорушень як крадіжки, шахрайство, незаконне заволодіння транспортними засобами громадян.

Підсумовуючи роботу в галузі тваринництва, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Бодаш наголосив на збільшенні поголів’я великої рогатої худоби і, зокрема, дійного стада. Найбільший приріст щодо цього мають у СТОВ “Відродження”,ТОВ “Нестерівка”, СФГ “Петровіт”.

Серед кращих господарств з виробництва та реалізації м’яса названо ТОВ “Кролікофф” – 4387 цнт крільчатини, ТОВ “Кищенці” – 1085 цнт м’яса яловичини, ТОВ “Відродження” – 322 цнт м’яса свинини.

Згідно схеми “Зеленого конвеєра” господарствами району, за станом на 14 липня цього року, заготовлено 1150 тонн сіна першого укосу, що становить 51% до плану та 2450 тонн сінажу або 75% до планового завдання.

Начальник управління Пенсійного фонду України в Маньківському районі Дмитро Гончарук у своєму звіті, зокрема, зупинився на питанні загальної заборгованості всіх платників, включаючи тих, що перебувають на різних стадіях процедури банкрутства. Рівень такої заборгованості становить понад 5 млн. 820 тис. грн., а це, за словами Дмитра Гончарука, становить 45% місячної потреби на виплату пенсій у районі. Найбільшим боржником щодо цього є ДП “Іваньківський цукровий завод”   - близько 5 млн. грн.

З метою забезпечення громадянам належного рівня пенсій, Дмитро Ілліч закликав усіх роботодавців району максимально використати наявні ресурси. А це, насамперед, є погашення забргованості платників перед Пенсійним фондом України, легалізація найманої праці, підвищення рівня заробітної плати.

Стосовно шляхів та методів забезпечення своєчасного та повного надходження єдиного соціального внеску надала роз'яснення заступник начальника Тальнівської ОДПІ Таїсія Дудник.

За результатами засідання колегії дано відповідні протокольні доручення.