наверх ⇑

Підтримка бізнесу – пріоритет, – Сергій Сергійчук відвідав одне з найкращих підприємств України

У межах робочого візиту до Манькіського району голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук відвідав підприємство “Кишенці”, яке входить до ТОП-100 найкращих в Україні.

Це підприємство з нідерландськими інвестиціями, працює в селі Добра майже 20 років. Тут працює до півтисячі працівників. Середня зарплатня у них до 18 тисяч гривень.

Вирощування великої рогатої худоби, виробництво молока, рослинництво, овочівництво – це ті напрямки, якими займається підприємство. «Кищенці» – одна з передових молочно-товарних ферм, що обладнана найсучаснішою доїльною установкою «Карусель» на 80 місць одночасного доїння: на годину 400 корів. Своє молоко екстра класу тут поставляють до однієї із всеукраїнських марок з виробництва молочних продуктів за ціною понад 13 гривень за літр. Продукцію та корми перевіряють у власній лабораторії.

За словами керівника “Кишенців” Корнеліуса Хузінхи, у планах підприємця – розширення виробничих потужностей, збільшення поголів’я корів з 1,7 тисячі до 4 тисяч. Втім має і низку проблем, з якими постійно стикається, працюючи на Черкащині.

– Черкащина має стати місцем, де зручно та комфортно жити, працювати, вести бізнес як іноземним інвесторам, так і місцевим виробникам. Для цього зустрічаюся з підприємцями Черкащини, аби напряму від них почути про ті проблеми, з якими вони стикаються у своїй роботі та допомогти з їхнім вирішенням. Проблеми, озвучені підприємцем, типові для агровиробників Черкащини і чую про них не вперше. За їхнє вирішення уже беремося, адже підтримка бізнесу та його розвиток в області – серед пріоритетів нашої роботи, – наголосив Сергійчук.