наверх ⇑

Подяка за співпрацю

"Благодійність – не популізм, а стан душі". Маньківщина завжди славилася благодійністю своїх жителів. Благодійництво залишається моральним обов'язком чи не кожної заможної людини. Для одних – це невід’ємна частина віри, для інших – природна потреба. Та в усіх випадках благодійність – це пожертвування. Людина віддає частину своїх коштів, часу, сил для того, щоб комусь стало краще. Благодійність – це можливість ділитися душевним теплом, допомагати матеріально тим, хто цього потребує. Кожна людина сама для себе вирішує, яку саме форму благодійності обрати. Хтось допомагає фінансово, будує цілі установи, а хтось, усиновивши дитину, робить її життя щасливим.      Будь-яка допомога важлива і навряд чи можна визначити, яка більше, яка менше. Це небайдужість до чужої людини і добровільне бажання допомогти їй у важкій ситуації. Форми благодійності всі абсолютно рівнозначні адже можливості у кожного різні. Хтось може дати хліб, хтось - гроші, хтось – проявити увагу.

Яскравим прикладом того, як можна долучитися до доброї справи є щорічна благодійна допомога голови СФГ «Обрії» Корінного Олексія Павловича, який  з власної ініціативи  безкоштовно для харчування одиноких Буцького відділення стаціонарного догляду надає свіжі овочі: капусту, моркву, цибулю, картоплю, а також різноманітні ягоди. Ось і запашна малина на столі підопічних стацвідділення, яку зібрали працівники територіального центру,  додасть аромату киселям та компотам завдяки благочинності керівника господарства.

Колектив територіального центру та підопічні стацвідділення вдячні за щедрість Олексія Павловича, який не чекаючи подяк проявляє  співчуття до одиноких стареньких.

 

 Директор терцентру Ю.І. Панчук – Золотухіна