наверх ⇑

Потреби переселенців на особливому контролі

13 лютого 2015 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації, голови моніторингово-мобільної  групи Івана Бевза  відбулось засідання моніторингово-мобільної групи з питань соціального захисту внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій України.

На  засіданні було заслухано  членів робочої моніторингової групи. Головний спеціаліст сектору правового забезпечення апарату районної державної адміністрації  Світлана Тітус оприлюднила статистику перебування внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій України на території району та коротко зупинилася на основних потребах, що були виявлені у ході роботи з даною категорією людей.

 Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Людмила Загородна доповіла про організацію соціального забезпечення внутрішньо переміщених громадян, а конкретно про стан роботи щодо виплат соціальної допомоги вимушеним переселенцям.

Начальник управління Пенсійного фонду України в районі Дмитро Гончарук повідомив членам моніторингово-мобільної групи кількість переселенців, які звернулись до Пенсійного фонду.

Про роботу з вимушено переміщеними особами в районі щодо працевлаштування доповіла директор районного центру зайнятості населення Галина Гаврилюк. Зокрема, вона повідомила, що в центрі зайнятості створено мобільну групу щодо допомоги в працевлаштуванні вимушених переселенців.

          З розглянутих питань прийнято відповідні рішення, а саме - структурним підрозділам райдержадміністрації продовжити роботу щодо ефективного розгляду звернень від вимушених переселенців, вжити заходів направлених на позитивне вирішення порушених у зверненнях питань. Рекомендувати сільським та селищним радам: плідно співпрацювати щодо обміну інформацією про вимушено переміщених громадян, які прибули чи вибули з району;невідкладно надавати інформацію у відповідні структури про проблемні питання щодо життєдіяльності вимушених переселенців. А також, у разі випадків поселення в район громадян України примусово виселених із районів проведення Антитерористичної операції на сході країни, невідкладно інформувати Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.