наверх ⇑

Пожежна безпека у районі – пріоритетне завдання влади Маньківщини

Пожежна безпека у районі – пріоритетне завдання влади Маньківщини

 

Днями під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Івана Бевза відбулося засідання  місцевої комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Першочергово учасники зібрання обговорили ситуацію із забезпечення протипожежної безпеки навчальних закладів Маньківщини.

Інженер з техніки безпеки відділу освіти районної державної адміністрації Костянтин Шпеник доповів, що всі школи району стовідсотково забезпечені вогнегасниками та іншими засобами пожежогасіння. Проте зазначив, що існують фінансові складнощі із встановленням протипожежної сигналізації, адже лише на оформлення відповідної дозвільної документації потрібно близько двадцяти тисяч гривень на одну школу.

У процесі обговорення цієї проблеми члени комісії дійшли висновку, що потрібно проводити посилену антипожежну профілактику серед педагогічних колективів у повному обсязі, а не лише для вчителів профільного направлення (вчителів хімії, інформатики). Щорічно із дітьми усіх навчальних закладів двічі-тричі на рік проходять навчання з пожежної безпеки.

Не оминули увагою питання утримання протипожежного водопостачання у районі. Володимир Гавенко, провідний спеціаліст Маньківського сектору Управління ДСНС у Черкаській області, наголосив на необхідності у кожному населеному пункті твердих асфальтових покриттів біля водоймищ для під’їзду пожежної машини і забору води. Це дасть змогу в максимально стислі терміни ліквідовувати лихо. Але такі місця облаштовані лише у райцентрі.

Як повідомила Алла Слюсаренко, головний спеціаліст Жашківського міжрайонного відділу Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної Служби України у Черкаській області, прогнози на новий епідеміологічний сезон 2014-2015 рік не досить позитивні. Оскільки можливе незначне зниження температури в навчальних закладах та організаціях, очікується, що ступінь захворюваності на грип та ГРВІ буде вищим.

За підсумками засідання комісії були розроблені відповідні пропозиції та рекомендації, визначено першочергові завдання на майбутнє.