наверх ⇑

Працівник районного центру культури та дозвілля отримав обласну премію за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики

24 червня  2020 року о 12.00 год. у приміщенні прес центру Черкаської обласної державної адміністрації відбулось урочисте засідання з нагоди вручення премій для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики в області, за участю заступника голови обласної державної адміністрації – Юрія Безщасного, начальника управління у справах сім»ї, молоді та спорту – Максима Зеленського та самих переможців конкурсу. Цей конкурс – уже традиційний для Черкащини. Проводять його у межах обласної програми з розбудови молодіжної політики. Кращих обирають комісійно. Цьогоріч присуджено 10 Премій. Вперше таку відзнаку отримав кандидат від Маньківського району. Ним став -  Потапенко Микола Олександрович, завідувач сектору координації та розвитку народної творчості районного центру культури та дозвілля. Ось уже два роки як Микола Олександрович працює  в РЦКД. Свої знання та уміння, здатність до новаторства він продуктивно та професійно використовує, реалізовуючи на високому художньо – естетичному і професійрому рівні. Відповідальний, дисциплінований, творчий, має високий рівень загальної культури. Бере активну участь у житті колективу, користується повагою колег, завжди готовий прийти на допомогу іншим.

За два роки роботи у районному центрі культури та дозвілля впорядкував базу елементів нематеріальної культурної спадщини та кращих зразків народної творчості, створив аматорський драматичний колектив «Ренесанс».

Ми пишаємося молоддю Маньківщини їх досягненнями. Активні, енергійні й ініціативні. Вони є сьогоденням нашої держави. І саме їм, утверджуючи  власну позицію, розбудовувати демократичну Україну. Ми ж натомість продовжуватимемо працювати над тим, аби вони мали змогу реалізовувати свою діяльність на теренах нашого району, області й країни в цілому, аби, маючи хист і нестримне бажання, займалися наукою, технікою, творчістю та іншою діяльністю.

 

Завідувач сектору культури, молоді

та спорту райдержадміністрації                                Анатолій ШИНКАРЕНКО