наверх ⇑

Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

4 листопада в залі засідань райдержадміністрації відбулося свято з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

Привітали соціальних працівників, людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – служити людям, голова районної ради Володимир Вовк, заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак та представник ВО «Черкащани» Анатолій Риженко.

«Від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні, їх соціальне самопочуття, впевненість в завтрашньому дні. Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги. В основі нашої щоденної важливої праці лежить один з головних принципів людства – підтримка ближнього. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час » – зазначив у своєму виступі Олег Філіпчак.

Грамотами райдержадміністрації та районної ради за високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, чуйність та милосердя, особистий внесок в реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення в районі  було нагороджено кращих представників соціальної сфери. Подяками та грошовими сертифікатами від представництва всеукраїнського об’єднання «Черкащани» у Маньківському районі було нагороджено трудові колективи.

Присутні почули в свою адресу багато теплих, щирих слів від своїх колег та отримали велике задоволення від концертної програми, підготовленої учасниками художньої самодіяльності районного центру культури та дозвілля.