наверх ⇑

Представники ООО «Київ Вуд» відвідали вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані

16 травня за сприянням голови  районної державної адміністрації Василя Клименка представники ООО «Київ Вуд» відвідали  комунальний заклад "Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані Черкаської обласної ради» з метою знайомства з дітьми району та надання благодійної допомоги. Із щирою українською гостинністю гостей зустріла директор центру Наталія Бурська та вихованці закладу. Основними завданнями центру є надання дітям комплексної соціальної, психологічної, педагогічної допомоги, проведення психолого-педагогічної корекції з урахуванням індивідуальних потреб кожної дитини, створення умов для здобуття дітьми освіти з урахуванням рівня їх підготовки, сприяння формуванню у дітей власної життєвої позиції для подолання звичок асоціальної поведінки, здійснення трудової адаптації дітей з урахуванням їх інтересів та можливостей.

Гості спілкувалися з дітьми, цікавилися їхніми успіхами у навчанні та особистому житті і вручили солодкі подарунки. Окрім теплих слів, щирих побажань та солодощів привезли ще й матеріали для виготовлення лавочок.

Директор Наталія Валеріївна подякувала благодійникам за надану допомогу та за їх щире і відкрите серце і на згадку подарувала картину, яка була створена руками дітей центру.

Гості були приємно вражені стосунками між дітьми та дорослими в закладі та зазначили, що з першого погляду видно, що в закладі  панує атмосфера взаєморозуміння, поваги та тепла.