наверх ⇑

Проблемні питання водойм розглянуто на виїзному прийомі громадян

З проблемами, що стосуються екологічної безпеки та природоохоронної діяльності, мали можливість звернутися Маньківчани та жителі району на виїзному особистому прийомі громадян, що провела 10 вересня заступник директора-начальник управління планування, розвитку та координації природоохоронної діяльності Департаменту екології обласної державної адміністрації Людмила Довга.

Людмила Володимирівна отримала 1 особисте та 2 колективних звернення, проблематика яких стосувалася дотримання природоохоронного законодавства особами, що орендують водні об’єкти.

Зокрема, жителі селища, що проживають неподалік ставка, стурбовані обмілінням криниць у їхніх домогосподарствах у зв’язку із порушенням експлуатації водойми орендарем. Окрім того, мешканці Маньківки відзначили, що часто орендарями не виконуються умови договору оренди, водойми не утримуються у належному екологічному стані, міліють та забруднюються. Тому і звернулися із проханням посприяти у поліпшенні технічного стану та екологічного оздоровлення водойми, чи у розірванні договору оренди та передачі водоймища до комунальної власності селищної ради.

На всі порушені громадянами питання Людмилою Володимирівною було надано обґрунтовані відповіді.

Також проведено зустріч із сільськими та селищними головами, де було надано роз’яснення щодо облаштування сміттєзвалищ та приведення у відповідність до чинного законодавства необхідної документації.