наверх ⇑

Проінспектовано стан узбіч доріг Маньківського району

Керуючись Законами України: «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою дотримання Закону України «Про відходи» та у зв’язку із підготовкою до відзначення 27-ї річниці незалежності України першим заступником голови районної державної адміністрації Оксаною Юзвенко та головою районної ради Світланою Лещенко 20 серпня було проведено плановий об’їзд та огляд з фотофіксацією стану узбіч комунальних доріг і автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

За результатами огляду встановлено, що всі сільські, селищні ради, територія яких була обстежена, приділяють благоустрою значну увагу, проте на в’їздах та уздовж  автомобільних доріг між населеними пунктами є ряд недоліків. Так на в’їздах до смт Маньківка узбіччя доріг загального користування поросли бур’янами. На в’їзді у район біля с. Багва територія, що прилягає до дорожнього полотна, також неупорядкована. Не вирішеною залишається проблема розчищення узбіч від порослі та нависаючого над проїжджою частиною дороги гілля дерев на дорозі Чорна Кам’янка – Іваньки. Частково порослі бур’янами узбіччя автодороги  від  с. Чорна Кам’янка до с. Юрпіль, до с. Кривець на в’їзді із дороги Маньківка-Попівка-Буки. Автомобільна дорога загального користування до сіл Русалівка та Кислин звужена за рахунок розростання на узбіччі дерев та порослі.

Упорядковані без зауважень узбіччя автошляхів: Маньківка-Кищенці, Маньківка-Дзензелівка та ґрунтової дороги від с. Чорна Кам’янка до с. Багва.

Важливим чинником у проведенні робіт з благоустрою та впорядкування територій є співпраця сільських та селищних голів із товаровиробниками. До упорядкування узбіч автомобільних доріг загального користування, які прилягають до сільськогосподарських угідь, варто долучатися всім орендарям, які їх використовують.   

Ми любимо свою країну, своє рідне село чи селище та хочемо бачити їх чистими і гарними, тому просимо усіх долучитися до заходів з прибирання та обкошування територій, прилеглих до автомобільних доріг району.