наверх ⇑

Проведення всеукраїнського конкурсу-рейду «Увага! Діти на дорозі»

     Ось і закінчились довгострокові літні канікули. Вулиці населених пунктів наповнені гомоном дітей. Приємно бачити усіх щасливими у доброму настрої, значить здорові.

   Політика держави спрямована на проведення виховної і профілактичної роботи серед дітей та учнів, що стосується їх поведінки на вулицях та дорогах, вивчення та виконання Правил дорожнього руху. І це не випадково, адже що року чи мало дітей гине і одержує каліцтво саме у дорожньо-транспортних пригодах.

   Нагадувати про Правила дорожнього руху, привчати дитину турбуватися про власну безпеку, бути уважною на вулиці – першочерговий обов’язок батьків. Неповнолітнім постійно необхідно пояснювати, що не можна переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, раптово з»являтися на проїжджій частині, перебігати вулицю перед транспортними засобами що рухаються, пустувати або влаштовувати ігри там де рухається транспорт.

   Батьки повинні змалку привчати малюків виконувати прості обов’язки пішохода – учасника дорожнього руху. Співробітниками ВДАІ спільно із відділом Маньківської РДА із залученням засобів масової інформації в навчальних закладах району проведені єдині уроки з правил дорожнього руху на яких увага учнів акцентувалась на недопущення дитячого дорожньо-транспортного травматизму, особливо в перші дні навчального року, виконання вимог ПДР таким категоріями учасників дорожнього руху як пішоходи, велосипедиста, пасажири.

   Особливо у селах Іваньки, Крачківка, Попівка, Багва, селищах Маньківка, Буки, через які проходять автомобільні шляхи зі значним інтенсивним рухом виникає небезпека дорожньо-транспортних пригод, будьте обережними. В серпні 2015 року зареєстровано три дорожньо-транспортних пригоди за участю неповнолітніх,  яких всі із  вини неповнолітніх

   Шановні діти ! Будьте дисциплінованими на вулицях і дорогах, добре вивчайте і суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху.

   А ви батьки, бережіть життя, здоров’я дітей. Бажаємо Вам успішного навчального року.

 

Начальник  ВДАІ  з обслуговування

Маньківського району (с. Маньківка)

УМВС України в Черкаській області

капітан міліції                                                                               В.І. Партицький