наверх ⇑

Проведено засідання круглого столу

          В рамках реалізації проекту «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Черкаській області» 23 березня 2017 року в залі засідань районної державної адміністрації організовано та проведено засідання кущового круглого столу для представників мультидисциплінарних робочих груп щодо порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

         Захід проведено за ініціативи Черкаської Благодійної Організації ЛЖВ «Від серця до серця» та доручення обласної державної адміністрації.

         В засіданні взяли  участь: фахівець Благодійної Організації ЛЖВ «Від серця до серця», радник заступника голови обласної державної адміністрації, спеціаліст управління у справах сім»ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації та представники мультидисциплінарних груп Жашківського та Маньківського районів.

         В ході зустрічі обговорювалися питання щодо налагодження співпраці для удосконалення роботи в  напрямку запобігання торгівлі людьми, особливості мультидисциплінарного підходу до виявлення, ідентифікації та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, щодо маштабів торгівлі людьми на міжнародному, національному та локальному рівнях.

       «Знання нормативно – правової бази з протидії торгівлі людьми, налагодження ефективного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, на системній основі забезпечить надання комплексної допомоги постраждалим, захисту їх прав та інтересів з урахуванням вимог міжнародного і національного стандартів» - в підсумку  зазначила Марина Стадник (фахівець благодійної організації ЛЖВ «Від серця до серця).

        По закінченню присутні отримали інформаційні та методичні матеріали, які допоможуть в протидії торгівлі людьми та в наданні дієвої допомоги постраждалим, організації нових підходів до вирішення проблеми.

 

 

Головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді

та спорту райдержадміністрації                                                         С.М.Несін