наверх ⇑

Район з робочою поїздкою відвідав голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець

21 березня район з робочою поїздкою відвідав голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець. Керівник області спільно з головою райдержадміністрації Василем Клименком та головою районної ради Світланою Лещенко ознайомився з роботою ТОВ "Кролікофф" у селі Іваньки. Підприємство займається розведенням кролів. Фермою гостей провів керівник ТОВ  Олександр Цюрупа.  Ферма побудована на основі французьких технологій вирощування кролів із застосуванням європейського обладнання, що не має аналогів в Україні.  На підприємстві впроваджена комплексна механізація, автоматизація, комп'ютеризація всіх виробничих процесів: приміщення забезпечені регульованим мікрокліматом, автоматичною подачею води та кормів. Станом на 01.03.2019 р. налічується 33636 голів.

 

Також голова облдержадміністрації відвідав Іваньківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, якій надано статус експериментального навчального закладу регіонального рівня в рамках цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини». У рамках реалізації програми в навчальному закладі проведено капітальний ремонт спортивної зали. Здійснено поточні ремонти у навчальних кабінетах. Придбано 5 одиниць комп’ютерної техніки. Школа отримала інтерактивне мультимедійне обладнання (інтерактивна дошка, проектор) та лабораторне обладнання для кабінетів фізики, біології, хімії, лінгафонний кабінет.

Після відвідання Іваньківської ОТГ голова облдержадміністрації Олександр Вельбівець взяв участь у ІІ засіданні Ради регіонального розвитку у райдержадміністрації.

Розпочався захід приємною подією - урочистим врученням сертифікату на житло особі з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Олександру Попову. Відповідно до розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 10 грудня 2018 року № 963 "Про розподіл субвенції з державного бюджету", Маньківської районної державної адміністрації від 14.12.2018 №267 "Про виділення коштів на придбання житла особі з числа дітей-сиріт"  придбано у комунальну власність територіальної громади Кислинської сільської ради за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених  до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа особі з числа дітей-сиріт та передано у власність Попову Олександру Олександровичу квартиру загальною площею 31,5 кв. метрів, розташовану по вулиці Леонтовича в селищі Маньківка.

В ході засідання Ради регіонального розвитку, на якому були присутні сільські та селищні голови, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ і підприємств,  представників громадських організацій, Олександр Вельбівець презентував проект Плану перспективного розвитку Черкаської області на 2019-2021 роки, напрацьований спільно з усіма районами регіону. Олександр Іванович наголосив на тому, що напрацьований План актуалізує першочергові заходи у сфері економічного й соціального розвитку Черкащини на найближчі три роки в умовах реформи децентралізації.

- План враховує пріоритети Стратегії розвитку Черкаської області до 2020 року, – зауважив Олександр Іванович. – У ньому відображені першочергові розвиткові та інфраструктурні проекти у сферах економіки, надання адміністративних послуг, транспортної інфраструктури, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту.

Загалом на сьогодні проект Плану перспективного розвитку Черкаської області на найближчі три роки містить 703 проекти на загальну суму в 3,7 млрд грн. Серед основних – будівництво 23 лікарських амбулаторій, Центру екстреної медичної допомоги, школи олімпійського резерву, продовження втілення стандартів нового освітнього простору, зведення двох малих групових будинків для дітей-сиріт, відбудова обласного музично-драматичного театру, модернізація міжнародного аеропорту в Черкасах, відновлення автодоріг як місцевого, так і державного значення та ін.

Голова облдержадміністрації розповів і про реалізовані впродовж чотирьох років органами місцевого самоврядування проекти регіонального розвитку. Зауважимо, на Черкащині за цей час, завдяки реформі децентралізації, ініційованої Президентом України, вдалося втілити більше 4 тисяч проектів на понад 5 млрд грн.

По закінченню свого візиту до Маньківщини Олександр Вельбівець поспілкувався з громадськістю та надав відповіді на проблемні питання мешканців району.