наверх ⇑

Районне керівництво відвідало дружину і матір Героя Небесної Сотні

Кожна жінка заслуговує щирі слова в свою адресу не тільки в свято, а щодня. У переддень чудового свята весни, голова районної державної адміністрації Василь Клименко спільно з головою районної ради Світланою Лещенко та начальником управління соціального захисту населення Людмилою Загородною особисто відвідали та привітали дружину та матусю Героя Небесної Сотні Віктора Чернеця,  подарувавши жінкам сервізні набори.

«Свято має зайти в будинок до кожної жінки, ми не маємо права залишити вас без уваги в такий день. Звичайно ж ми неспроможні повернути вам сина та чоловіка, неспроможні змінити долю, але єдине, що ми від усього серця хочемо – запевнити вас: ви не одні, розраховуйте на нашу підтримку та допомогу. Бажаємо вам терпіння, щастя, здоров'я. На таких сміливцях, яким був ваш Віктор, тримається наша країна», - зазначив у привітальному слові Василь Клименко.

Жінки щиро дякували за привітання, за допомогу та підтримку, адже дуже важливо в такий час, за таких обставин знати, що їх не забувають, а пам'ять про найріднішу їм людину живе в серцях кожного.