наверх ⇑

Рідним загиблого Героя Небесної Сотні Віктора Чернеця вручено Почесну відзнаку

Рідним загиблого Героя Небесної Сотні Віктора Чернеця вручено Почесну відзнаку

Днями заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль зустрівся з мамою, дітками та сестрою загиблого Героя Небесної Сотні Віктора Чернеця, яким вручив почесну відзнаку та подякував за справжнього патріота, що віддав життя в ім’я нашої країни.

Як відзначив у спілкування з родиною Героя Віталій Коваль, торішні буремні події в державі нагадали усім нам, що ми велика свободолюбна нація. І завдяки таким героям нині ми маємо ту державу, яка вже ніколи не стане на коліна, де не пануватимуть та не крастимуть безкарно злочинці. Вчинок Героїв дає змогу нам сьогодні жити, розвиватися і продовжувати велику справу патріотів України.

Від імені всієї спільноти Черкащини, голови обласної адміністрації та обласної ради Віталій Коваль подякував матері Героя Людмилі за сина та вручив Почесну грамоту «За особливі заслуги перед Черкащиною» і відзнаку, присвоєні Віктору Чернецю посмертно. Чоловік загинув 19 лютого минулого року поряд з рідним селом Подібна, захищаючи Київ і Майдан  реакціонерів та войовничо налаштованих силовиків. Водій “джипа”, пробиваючи дорогу внутрішнім військам, на великій швидкості збив Віктора. На 37-му році чоловік пішов із життя, залишивши двох дітей: 11-річну Віталіну та 17-річну Лілію.

Зі сльозами на очах мама загиблого героя сказала, що тепер єдиною її надією є онуки. На щастя, живуть вони поряд і постійно допомагають. Раніше син гуртував навколо себе велику родину і, за словами односельців, був добрим чоловіком, який нині постав у граніті пам’ятника Небесної Сотні, встановленого вдячними односельцями.