наверх ⇑

Розпочато ремонтні роботи дороги Подібна-Поташ-Маньківка

Нарешті крига скресла! Так, з певною мірою алегорії, можна стверджувати щодо позитивних зрушень у розв’язанні проблеми ремонту асфальтового покриття на транспортній магістралі, що з’єднує райцентр та Подібну. Через жахливий стан покриття автомобілісти прозвали її дорогою випробування як для керманичів, так і для транспортних засобів. Через відсутність фінансування із державного бюджету, а цей відрізок магістралі, як і ще понад 50 кілометрів  Маньківщиною віднесено до так званих «тешок»,  керівництво ТОВ «ШРБУ-48» (переможець тендеру на обслуговування автомагістралі) уперто ігнорувало всі звернення щодо наведення ладу з дорожнім покриттям. Проте, як в народі кажуть, вода камінь точить. І от, майже двомісячна епопея із переписками, клопотаннями та зверненнями голови райдержадміністрації Анатолія Риженка, депутата обласної ради Олександра Северина до керівництва облдержадміністрації, служби автомобільних доріг, народного депутата України Сергія Нагорняка  все-таки дали позитивний результат. А відтак на цьому тижні ремонтники ТОВ «ШРБУ-48» розпочали ямковий ремонт Т-2406.

Задля з’ясування стану організації ремонтних робіт на відрізку дороги Подібна-Поташ та перспектив їх продовження від райцентру до Іваньок голова райдержадміністрації  Анатолій Риженко та депутат облради Олександр Северин проінспектували частину автомагістралі та поспілкувалися із начальником експлуатаційної ділянки ТОВ Андрієм Матюшою.

Як запевнив очільника району керівник ремонтників, бригада із 15 будівельників, в розпорядженні котрої достатньо техніки, в тому числі по дві фрези та котки, автомобілі та інша техніка і спорядження, за день-два впорається із доведеним обсягом робіт, освоївши при цьому близько 800 тисяч гривень. До речі, опісля завершення ремонтних робіт до Маньківки вони продовжать лагодити асфальтівку в напрямку Іваньок. Отож, сподіваємося, що ще однією проблемою на Маньківщині стане менше…