наверх ⇑

Рятувальники Маньківщини підсумували роботу за 2014 рік та визначили завдання на 2015 рік

Рятувальники Маньківщини підсумували роботу за 2014 рік та визначили завдання на 2015 рік

Днями відбулася нарадаособового складу служби цивільного захисту Маньківського району з підбиття підсумків роботи протягом 2014 рокута визначення основних завдань на 2015 рік. Нараду провівзаступник начальника управління – полковник цивільного захисту Вячеслав Гончар. У цій нараді взяли участь голова Маньківської районної державної адміністрації Олександр Таран, головний фахівець відділу цивільного захисту управління ДСНС України в Черкаській області – майор цивільного захисту Олександр Терещенко, начальник відділу.

Керівник районузвернувся до бійців служби цивільного захисту Маньківського району із вступним словом та зазначив основні моменти, на які варто звернути увагу під час планування роботи на 2015 рік та подякував за сумлінне виконання ними своїх службових обов’язків.

 – Аналізуючи проведенупротягом2014року роботу, – зауважив Олександр Таран, –хочу відзначити, що спостерігається позитивна динаміка у запобіганні та реагуванні на небезпечні події.

Завідувач Маньківського районного сектору управління ДСНС України в Черкаській області Наталія Іванова проаналізувала стан профілактики пожеж та загибелі людей від їх наслідків, готовності підрозділу до дій за призначенням упродовж зимового періоду, укомплектованості кадрами та забезпечення спеціальним і форменним одягом тощо.

Підсумовуючи стан службової діяльності Маньківського районного сектору за 2014 рік, заступник начальника управління ДСНС України в Черкаській області Вячеслав Гончар подякував усім присутнім, та відзначив результативну роботу рятувальників.

За сумлінне виконання службових обов’язків та за підсумками службової діяльності протягом 2014 року відзначено грамотами начальників караулів Петра Маковійчука, Тараса Арефія, подякою – начальника 4 державного пожежно-рятувального поста Ігоря Бендерського.