наверх ⇑

Щоб навчалося комфортно

Вже, практично, за тиждень у навчальних закладах району розпочнуться заняття. Традиційно перед кожним новим навчальним роком здійснюється об’їзд шкіл. Головна мета – перевірити готовність освітніх закладів до забезпечення якісними умовами навчального процесу.

Тож як освітні заклади району підготувалися  до зустрічі зі своїми вихованцями перевірила комісія в складі представників відділу освіти, держ­продспоживслужби на чолі з начальником відділу освіти Юрієм Безверхим. Під час перевірки особлива увага була зосереджена на ході проведення ремонтних робіт навчальних кабінетів, харчоблоків, спортивних залів, приміщень соціально-побутового призначення (туалетів, котелень),  облаштуванні територій. Слід відмітити, що адміністрації навчальних закладів  доклали максимум зусиль, щоб створити комфортні умови для навчання і виховання школярів та дошкільнят.

На сьогоднішній  день в усіх закладах освіти  завершується проведення  поточних та косметичних ремонтів. У Подібнянській, Дзензелівській, Вікторівській, Кищенецькій ЗОШ І-ІІІ ст., Маньківській ЗОШ І-ІІІ ст №1 проведені ремонти в харчоблоках, створені відповідні цехи для переробки харчових продуктів, оновлене технологічне та допоміжне обладнання. Триває ремонт першого поверху та благоустрій території Молодецької ЗОШ І- ІІІ ст. Завершено роботи по реконструкції даху та ліквідації аварійності частини приміщення Маньківського НВК «ЗОШ І-Ш ст. - гімназія».

У 2020-2021 навчальному році, як і в попередні роки, в усіх закладах загальної   середньої   освіти   району   функціонуватимуть   шкільні їдальні, для яких відділом освіти придбано 5 холодильників, тістомісильні машини, електроплиту, мармід, м'ясорубки, кухонні столи та стелажі, мийки-тумби, посуд, умивальники, бойлери. Загалом використано на придбання кухонного обладнання та інвентарю біля 220 тис.грн коштів районного бюджету.

Здійснено підготовку котелень до опалювального сезону.

З вересня 2020 року усі заклади освіти будуть працювати за відповідними карантинними правилами. Наразі відділ  освіти  закупив для  усіх закладів загальної середньої освіти антисептики, одноразові маски, рукавички, безконтактні термометри.