наверх ⇑

Семінар для платників ПДВ: новації податкового законодавства

Семінар для платників ПДВ: новації податкового законодавства

Днями  в залі засідань райдержадміністрації  відбувся семінар за участю бухгалтерів підприємств, організацій, сільгоспвиробників та інших платників ПДВ, під час якого йшлося про зміни податкового законодавства. З відповідними роз’ясненнями перед присутніми виступили спеціалісти  Маньківського відділення Тальнівської  ОДПІ.

На початку засідання до учасників семінару  звернулась заступник голови комісії з проведення реорганізації Тальнівської ОДПІ, заступник начальника - начальник Маньківського відділення Тальнівської ОДПІ Тетяна Богдан, коротко розповівши про зміни до податкового законодавства згідно Закону України від 28.12.2014 р. №71-VIII «Про внесення змін до податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи»

Мета нашої сьогоднішньої зустрічі полягає насамперед в тому, щоб ознайомити Вас з основними змінами, які відбулися в податковому законодавстві. Адже тільки обізнаний платник може: по-перше вчасно, в повному обсязі виконувати свій обов’язок; по-друге уникнути порушень, за які передбачена як адміністративна, фінансова так і кримінальна відповідальність» – зазначила Тетяна Петрівна. Також звернула увагу, що Законом від 25.12.2014 № 63, який набрав чинності 17.01.2015 року, внесено зміни до Податкового кодексу України щодо застосування податкового компромісу. Вказаний закон передбачає особливості уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток та податку на додану вартість у разі завищення витрат або/та податкового кредиту.

Під час зустрічі фахівці інспекції ознайомили учасників семінару з основними змінами в адмініструванні податку на додану вартість, податку на прибуток, ЄСВ, РРО, акцизному податку, податку на нерухоме майно, рентних платежів, податку на доходи фізичних осіб, військового збору, спрощеної системи оподаткування та ін.

«Маньківські спеціалісти-податківці, як і завжди налаштовані на всебічну підтримку бізнесу та громадськості, адже наша спільна праця полягає у стабільності та покращенні економічної ситуації у районі. Ми розраховуємо на те, що представники підприємництва не лише будуватимуть прозорі стосунки із податківцями, а й допомагатимуть знаходити правильні рішення щодо удосконалення податкового законодавства. Незважаючи на такий складний час, сподіваємося, що Ви і надалі будете сумлінно і чесно виконувати свій податковий обов’язок, усвідомлюючи, що державі дуже потрібні додаткові кошти»», – підкреслила Тетяна Петрівна наприкінці зустрічі.

Після обговорення питань порядку денного учасники семінару мали змогу поспілкуватися з податківцями та отримати відповіді на всі питання щодо практичного застосування  податкових змін.