наверх ⇑

семінар-нарада з підприємцями району

25 жовтня 2016 року під головуванням начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Тетяни Гетьман відбулась семінар-нарада з підприємцями району.

 На порядку денному були розглянуті питання дотримання вимог санітарного законодавства на об’єктах торгівлі та громадського харчування, профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь; державна реєстрація потужностей.

У семінар-нараді взяли участь голова громадської організації “Маньківська ліга приватних власників та приватних підприємців” Тетяна Костецька та приватні підприємці району.     

Тетяна Гетьман у своєму виступі зазначила, що метою проведення даного заходу є попередження виникнення інфекційних захворювань серед населення району.

Про дотримання вимог санітарного законодавства на об’єктах торгівлі та громадського харчування, профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь розповіла начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Маньківському районі Надія Андрійчук. Вона повідомила про результати проведення обстеження робочою групою райдержадміністрації з питань організації роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування та врегулювання стихійної торгівлі у районі щодо додержання санітарних і ветеринарних правил, правил торгівлі на об’єктах торгівлі та зазначила основні порушення.

Головний спеціаліст управління Держпродспоживслужби у Маньківському районі Ліана Блажко повідомила про зміни в законодавстві щодо безпечності та якості харчових продуктів та описала процедуру державної реєстрації потужностей.

Під час обговорення підприємці мали можливість отримати відповіді на свої запитання.