наверх ⇑

Шануємо і дякуємо їм

Прекрасного осіннього дня звучать задушевні мелодії і вітальні слова на адресу старшого покоління. Люди пенсійного віку, які ведуть активний спосіб життя, навчаються і мають бажання ділитися своїми знаннями з молодшим поколінням завітали на святкові заходи, що організував територіальний центр соціального обслуговування з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.

Дійство відкрив своїм віршем "Пенсіонери" поет Маньківщини Слободяник А.Л. Учасники свята з захопленням слухали пісні у виконанні самодіяльних колективів с. Іваньки "Іванчанка" та с.Крачківка,а також заворожували виступи у виконанні Кожухаря Сергія і   учнів Центру дитячої та юнацької творчості. Додавали веселого настрою гуморески, які з умінням читав Анатолій Леонідович Слободяник, а задушевні вірші у виконанні школярів викликали сльози радості на очах дідусів та бабусь. Прикрасою свята були дитячі малюнки та плакати , а також активна участь їх у майстер – класах по квілінгу, орігамі, аквагриму, витинанках, петриківському розписі та роботах з природними матеріалами. Шахові бої організовував майстер своєї справи  Голубничий  Володимир Іванович.  Усі бажаючі  мали можливість долучитись до створення прекрасного.

Умільці с. Дзензелівка частували присутніх запашною випічкою і щедро ділились рецептами приготування. Красуню українку, учасники дійства, вдягли у сукню,  виготовивши яскраві паперові квіти. В парку панувала весела атмосфера спілкування,  директор територіального центру Ю.І. Панчук-Золотухіна гостинно запрошувала пенсіонерів приймати участь у цікавих конкурсах і  лотареї та щедро вручала виграні призи. Усі організовані заходи стимулювали пенсіонерів показати свій хист, молодецький азарт: швидко почистити картоплю, пришити ґудзики чи надути повітряні кульки.

З привітаннями до ветеранів звернулись голова райдержадміністрації Віштак І.А., голова райради Вовк В.М., голова селищної ради Вівтенко В.М., начальник управління соцзахисту населення Загородна Л.І. та директор терцентру Ю.І. Панчук-Золотухіна. Смачними, запашними  короваями, з якими вітали голови наших ветеранів, пригощались усі учасники прекрасного дійства. До організації свята долучилися  Центр дитячої та юнацької творчості на чолі з її керівником Олійніченко Т.П. та районний відділ освіти ,який очолює Безверхий Ю.М.

Святкова атмосфера,яка панувала була організована завдяки спонсорській допомозі  «Благодійному фонду  розвитку Маньківського району».

Для  змістовного відпочинку    пенсіонерів  1 жовтня територіальним центром була організована поїздка в  м.Умань. Гідропарк "Софіївка"прийняв 52 наших підопічних,які із задоволенням відпочили від буденних проблем і помилувалися осінньою  красою парку. Ця поїздка відбулася завдяки допомозі відділу освіти та директора  ТОВ "Кищенці" Корнеліусу Хузінха.

З нагоди Дня людей похилого віку  відділом освіти  організована акція " 5 картоплин",завдяки якій для мешканців Буцького відділення стаціонарного догляду  було зібрано 700 кг картоплі та інших овочів та круп. В акції прийняли участь учні Маньківської школи №1, Маньківської школи НВК -гімназія №2 та учні  Дзензелівської школи .На день відкритих  дверей  до  стареньких  завітали  з  гостинцями  директор СФГ "Вершина" Мельник А.А. та заступник директора  ПП "Перлина Тікича " Онищук В.О.

 

Колектив терцентру