наверх ⇑

Сходка громадян у Маньківці – діалог влади і громади

28.10.2016 за участю голови райдержадміністрації Ігоря Віштака проведено сходку громадян смт Маньківки.

У ході загальних зборів сільський голова Володимир Вівтенко прозвітував перед громадою щодо соціально-економічного розвитку селища за 2016 рік та розповів про перспективи розвитку на 2017 рік.

Голова райдержадміністрації Ігор Віштак ознайомив присутніх з результатами виконання районних довгострокових програм та кроках районної влади у напрямку підвищення соціальних стандартів на селі, проінформував жителів Маньківки про проведення реформ в Україні, націлених на відновлення економічного зростання й модернізації економіки країни, формування професійної й ефективної системи місцевого самоврядування, підвищення добробуту українських громадян. Також голова райдержадміністрації навів дані щодо соціально-економічного розвитку району за рік, що минає.

- Всі ми живемо в нелегкий час. Неоголошена війна продовжується, а держава поспіхом проводить реформування державного управління, бюджетно – податкового законодавства та територіального устрою. Метою реформ є зовсім інша система управління, надання послуг, але вже зараз ми стикаємося з багатьма правовими та практичними колізіями, на які часто не отримуємо роз’яснень. Попри все ми діємо у правовому полі та тісно співпрацюємо з органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання. Дана взаємодія дає позитивні результати у соціально-економічному розвитку району. За 9 місяців виконано всі місцеві бюджети, зведений бюджет району виконано на 125,3%.       

Проводиться активна робота в напрямі залучення грандів. В поточному році ввели в експлуатацію 5-кв. житловий будинок для лікарів: співфінансування районного, обласного бюджетів та ДФРР- 980 тис. грн. Розпочинається будівництво шатрового даху головного корпусу ЦРЛ, загальний кошторис 2,7 млн. грн.(з районного бюджету лише 10%, 90% - держбюджет). Завершується реалізація 2 ПРОООНівських проекти. Освоюються кошти обласного бюджету на ремонт даху військкомату, 2-ї школи.

Коштами районного бюджету завершено ремонт покрівлі та концертного залу РЦКД (700 тис. грн.), робимо ремонт вхідної групи, вирішується питання з придбанням крісел.

Громадяни мали нагоду отримати відповіді на всі питання, що їх цікавили. Це, зокрема, стосується ремонтів сільських доріг, реконструкції очисних споруд, освітлення тротуарів, чистоту кладовищ. Отримуючи відповіді, люди висловлювали і власне бачення вирішення питань.

За результатами сходки громадян головою районної державної адміністрації Ігорем Віштаком дано доручення відповідним структурам вжити заходи щодо вирішення питань, які турбують населення