наверх ⇑

Сільські голови Маньківщини вивчали досвід щодо процесу добровільного об`єднання у Катеринопільському районі

23 березня 2017 року на чолі з головою районної державної адміністрації Ігорем Віштаком делегація у складі керівників структурних підрозділів, сільських, селищних голів, представників громад сіл здійснила робочу поїздку до Катеринопільського району. Метою даного заходу було вивчення позитивного досвіду та отримання практичних порад щодо процесу добровільного об’єднання.

В ході поїздки відбулась зустріч з головою Катеринопільської районної державної адміністрації Ольгою Ніколенко, заступником голови Ольгою Шаригою та керівниками структурних підрозділів.

Ольга Ніколенко представила перспективний план та проаналізувала розвиток об’єднаних територіальних громад Катеринопільського району у 2016 році, ознайомила з фінансовими результатами розвитку новостворених громад. Катеринопільчани поділились досвідом у створенні громад, налагодженні співпраці між районними службами та структурними підрозділами новостворених громад.

 В ході зустрічі сільські та селищні голови отримали відповіді на питання та практичні поради і механізми вирішення проблемних питань, що виникають в процесі роботи в напрямку добровільного об’єднання.

На сьогодні у Катеринопільському районі утворено Єрківську та Мокрокалигірську об’єднані територіальні громади.

Делегація відвідала Мокрокалигірську ОТГ, до якої увійшли 4 сільські ради (6 населених пунктів). Чисельність населення даної громади становить 4258 осіб. Заступник голови ОТГ ознайомив із структурою апарату управління та фінансовими ресурсами громади. Присутні ознайомились із інфраструктурними об’єктами громади: адміністративним приміщенням; Центром надання адміністративних послуг; Центром первинної медико-санітарної допомоги та реабілітаційним центром для учасників АТО.

Заступник голови ОТГ зазначив, що новостворена громада, за рахунок субвенції з Державного бюджету, реалізувала важливі соціально-економічні проекти (ремонт доріг, освітлення вулиць, ремонт інфраструктурних об’єктів).