наверх ⇑

Спартакіада серед депутатів

«Спартакіада серед депутатів  – це пропаганда масового розвитку фізичної культури та спорту, що є гарним взірцем для молоді, адже фізична культура і спорт – дієвий засіб підвищення соціальної і трудової активності, джерело здоров’я та гарного настрою.  

13 травня  на базі Маньківського НВК «Загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа – гімназія» пройшли  зональні змагання обласної спартакіади серед збірних команд депутатів різних рівнів.  

Урочисто  пройшло відкриття  змагань, прозвучав  гімн України.

Далі гостей  вітали господарі: заступник голови районної ради Світлана Лещенко та заступник голови районної державної адміністрації Олег Філіпчак.

За давньою українською традицією збірним командам районів було вручено запашний коровай на знак поваги й гостинності з побажаннями вагомих спортивних досягнень.

Змагання проводилися серед депутатів з Уманського, Жашківського, Христинівського, Тальнівського, Монастирищанського та Маньківського районів.  

Впродовж заходу учасники змагалися з 5-ти видів спорту: шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу та міні футболу.

За підсумками командних змагань переможцем стала команда Уманського району, на другому місці Жашківські депутати.  Вони ж і вийшли до фінальної частини змагань, які відбудуться 20 травня 2017 року в смт. Лисянка.

Головний спеціаліст у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації                         С.Несін