наверх ⇑

Святкові заходи до Дня медичного працівника

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Напередодні свята в районному центрі культури і дозвілля відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника під час яких було відзначено грамотами та квітами кращих медичних працівників Маньківського району.

З нагоди професійного свята привітали присутніх голова районної державної адміністрації Ігор Віштак, заступник голови районної ради Світлана Лещенко, секретар Маньківської селищної ради Володимир Демченко. Гості заходу висловили вдячність усім працівниками галузі охорони здоров’я за їх чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я мешканцям нашого району. Разом із щирими вітаннями з нагоди  професійного свята представник благодійної організації «Благодійний фонд розвитку Маньківського району», керівник фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у районній раді Олександр Попелюх вручив головному лікарю Маньківської центральної районної лікарні сертифікат на автомобіль Mercedes-Benz Sprinter.

Крім того, медикам було подаровано музичні привітання у виконанні учасників художньої самодіяльності районного центру культури та дозвілля.