наверх ⇑

Свято дитячих усмішок

Першого червня у всьому світі відзначається День захисту дітей. Традиційно з цієї нагоди святкові заходи проводяться і в нашому районі, де особлива увага приділяється  дітям  з особливими потребами, адже саме вони, як ніхто іншій потребують допомоги та підтримки. Тому, що року    в  центрі соціальної реабілітації  дітей-інвалідів Маньківського району проводиться святковий захід. Так 28 травня  в центр завітало багато гостей. Дітей та батьків теплими словами привітали директор  закладу Людмила Омельченко,  начальник управління праці та соціального захисту населення Людмила Загородна. Поздоровлення від народного депутата України Валентина Ничипоренка озвучив його помічник Валентин Балабак. Він привітав дітей  із святом та вручив солодощі і подарунки. Особисто від себе Валентин Федорович додав, що вірить у те,що в кожного з присутніх малюків є Ангел - охоронець, який допомагає  у скрутний час. Побажав здоров’я,  радості  та Божої благодаті.   У такий святковий день традиційно підбиваються підсумки проведеної роботи. Тож  найкращі, тай найуспішніші маленькі –пацієнти центру отримали похвальні грамоти за досягнення.

По завершенню офіційної частини надійшла черга і до концертної програми, яку підготували зразковий ансамбль «Нотка» Маньківського районного центру дитячої та юнацької творчості, мала академія наук учнівської молоді, керівник колективу Руслани Іваненко, а також вихованці , та працівники  центру. Програма була надзвичайно насиченою та пізнавальною. Щоб діти активно провели час були організовані конкурси та вікторини. Звичайно не обійшлося без призів  для переможців. Діти були дуже задоволені святом, отримали незабутні враження, та з нетерпінням  очікуватимуть повтору у наступному році.

 Нам, дорослим, варто пам’ятати,що це не тільки веселе свято для самих дітей, а ще й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися,займалися улюбленою справою і в майбутньому стали справжніми  громадянами своєї країни.

Дефектолог центру СРДІ 

Л.Гідней