наверх ⇑

Турбота про дітей з обмеженими можливостями

Турбота  про дітей з обмеженими можливостями є пріоритетним напрямком роботи районної влади          

3 грудня з нагоди Міжнародного дня інвалідів у Маньківському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, у форматі “круглого столу”, відбулася зустріч представників виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій з колективом реабілітаційного центру та батьками дітей-інвалідів.

Директор центру реабілітації Людмила Омельченко ознайомила учасників зібрання з роботою закладу, у якому проходить реабілітацію 41 дитина з функціональними обмеженнями. А також проаналізувала роботу центру від початку його роботи в серпні 2007 року, представила напрацювання, окреслила основні проблеми, що турбують колектив закладу та батьків дітей з обмеженими можливостями.

У ході довірливого діалогу владці району та селища Маньківка обговорилиз персоналом закладу й батьками дітей-інвалідів шляхи вирішенняактуальних проблем та потреб реабілітаційного центру.

Однією із тем порядку денного зустрічі було важливе для батьків вихованців центру питання організації гарячого харчування, адже деякі дітки перебувають у центрі майже протягом всього дня.

Заступник голови районної ради Юлія Панчук-Золотухіна, пообіцяла щодо цього всебічну підтримку. Вона, зокрема, зауважила, що важливою є співпраця з депутатським корпусом та із спонсорами, адже спільні зусилля підуть на користь розвитку і вдосконаленню роботи цього важливого районного закладу – центру реабілітації.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Загородна надала присутнім роз’яснення щодо виділення путівок для дітей на лікування у санаторних закладах. Також були розглянуті питання підвозу дітей-інвалідів з сіл району.

Продовженням зустрічі стало проведення “відкритого уроку” та різноманітних конкурсів для діток, логічним завершенням яких став “солодкий стіл”.