наверх ⇑

Турбота про добробут дітей із неблагополучних сімей

Турбота про добробут дітей із неблагополучних сімей

 

Днями голова Маньківської районної державної адміністрації Олександр Таран провів засідання комісії з питань захисту прав дітей.  Ключовим у роботі комісії було питання здійснення соціального супроводу Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації сімей опікунів та піклувальників, які отримали право догляду за дітьми, позбавленими батьківського піклування. Обговорювалося питання нецільового використання опікунами грошей, виділених державою на цих діток. Повідомлялося, що деякі батьки мають надто розмиті уявлення про те, що дійсно потрібно купувати дітям і яким чином акумулювати для них кошти.

Робота соціальних служб району приносить ряд позитивних зрушень, зокрема  зміну світогляду людей, які не належним чином виконували свої батьківські обов’язки, а наразі просять поновити їх право на батьківство і прагнуть створити для малят повноцінну сім’ю. Проте існує ще ряд проблем, пов’язаних із адаптацією діток до нових умов проживання.

Наприкінці засідання Олександр Олексійович зазначив: «Ми повинні приділяти максимум уваги і направити зусилля на повну соціалізацію дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, щоб вони виросли хорошими людьми, знайшли свій шлях у житті і стали щасливими».