наверх ⇑

У 32-і роковини Чорнобильської катастрофи відбулось вшанування пам`яті жертв аварії на ЧАЕС

26 квітня у 32-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС у Маньківському центральному парку біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг-реквієм. Вшанувати пам’ять всіх, чиє життя забрала жахлива аварія прийшли керівництво району та селища, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій селища, громадськість.

Дійство розпочалося урочистим покладанням квітів до пам’ятного знаку. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які вже пішли з життя. Перед учасниками мітингу виступили перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Юзвенко, голова районної ради Світлана Лещенко. З побажаннями міцного здоров’я та довголіття звернувся до своїх побратимів голова Маньківської районної організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Павло Дерев'янко. Помічник народного депутата України Валентина Ничипоренка Валентин Балабак на знак поваги і вдячності ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС вручив грошові допомоги ліквідаторам І категорії.

Продовжилися заходи до 32-ї річниці аварії на Чорнобильської АЕС у читальному залі центральної районної бібліотеки зустріччю у форматі «круглого столу». В засіданні взяли участь ліквідатори аварії на ЧАЕС, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Людмила Загородна, головний лікар Маньківської центральної районної лікарні Юрій Кулик та інші.

У ході зустрічі учасники обговорили проблемні питання ліквідаторів та можливі шляхи їх вирішення. Присутні керівники служб та установ надали роз’яснення, відповідно до компетенції, щодо соціального захисту ліквідаторів та їх медичного обслуговування.

Завершила захід літературно-музична композиція, підготовлена працівниками бібліотеки та районного центру культури і дозвілля.