наверх ⇑

У Багві урочисто відкрили бібліотеку

27 лютого 2019 року відкрила двері для своїх читачів оновлена бібліотека в селі Багва Буцької ОТГ Маньківського району. Бібліотеку  було перенесено  в приміщення в центрі села, під спільний дах з сільською радою та ФАПом. 

На свято відкриття нової бібліотеки завітали високоповажні гості: голова районної державної адміністрації Василь Клименко, голова Маньківської районної ради Світлана Лещенко, начальник відділу культури райдержадміністрації Анатолій Шинкаренко, голова Буцької селищної громади Сергій Залізняк. На урочистості також було запрошено військового капелана Лору Когут та начальника відділу Черкаського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмилу Пону, які приїхали на Маньківщину на зустріч із дружинами учасників АТО. 

Почесну місію розрізання стрічки надано голові Буцької селищної ради Сергію Залізняку. Гостей зустрічали староста села - Раїса Стародубцева та сама господиня закладу завідувач бібліотеки Людмила Залізна. Саме за її ініціативи тут було зроблено дуже гарний косметичний ремонт, кошти на який виділено з бюджету Буцької селищної ОТГ. А всі роботи виконувались за допомоги великої і дружної родини Людмили Петрівни.

У привітальному слові  голови райдержадміністрації Василя Клименка зазначено, що на сьогоднішній день бібліотеки відіграють велику роль у становленні дітей, молодого покоління та в цілому жителів села. "Нинішнє свято - це ще один позитивний результат спільної роботи. Таке оновлення – це черговий крок до поліпшення духовного й культурного життя Буцької об'єднаної громади,  яка й надалі рухатиметься у напрямку процвітання та змін на краще!" - зауважив Василь Петрович.
Голова громади Сергій Залізняк підкреслив, що громада повністю фінансово підтримала завідуючу бібліотекою, однак без її натхнення не вийшло б такого чудового результату.
Як годиться на справжньому святі було багато вітань та подарунків. Всі дякували Людмилі Петрівні за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи.

Продовжив свято гумористичний номер, який ще більше додав настрою присутнім.