наверх ⇑

У листах Святому Миколаю діти Маньківщини просили миру

У листах Святому Миколаю діти Маньківщини  просили миру для усіх українців

18 грудня працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з колективом редакції районної громадсько-політичної газети “Маньківські новини” організували та провели конкурс кращого листа Святому Миколаю.У передсвятковому заході, який відбувся у приміщенні Маньківської центральної районної бібліотекивзяли участь 60 дітей району.

Почесними гостями конкурсу та своєрідними оцінювачами творчих дитячих робіт стали наші земляки, учасники антитерористичної операції на сході країни, які перебувають на відпочинку. Їм же були вручені вітальні дитячі малюнки для передачі бойовим побратимам.

Воїни розповіли дітям та їх дорослим друзям про бойові будні у розбурханих війною районах Донецької та Луганської областей.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Пона зачитала окремі листи, у яких діти бажали припинення війни, а бійцям – чимшвидше повернутися додому. ЛюдмилаМихайлівна виразила впевненість у швидкому завершенні бойових дій та поверненні захисників державного суверенітету додому живими й неушкодженими, а також побажала, аби в наступному році дитячі малюнки та думки не стосувалися війни.

Організатори вручили переможцям конкурсу цінні подарунки. Усі ж найменші автори листів Святому Миколаю отримали заохочувальні призи.

Не обійшлося урочисте дійство і без казкового Святого Миколая, який завітав до зраділої дітвори та провів цікаві конкурси й веселі розваги.