наверх ⇑

У МАНЬКІВЦІ ПРОВЕДЕНО ПОЖЕЖНО-ПРОФІЛАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ

14 грудня на базі ресторану ТОВ “Аквадар Резорт” проведено пожежно-профілактичне відпрацювання дій рятувальників та інших спеціалізованих служб району.

За легендою у приміщенні ресторану “Колиба” ТОВ “Аквадар Резорт”, внаслідок короткого перемикання електричної проводки сталося займання у межах розташування барної стійки. У результаті задимлення приміщення ресторану від отруєння токсичними газами постраждала одна особа. 

Про виявлену “пожежу” адміністратор одразу ж повідомив оперативно-рятувальну службу смт Маньківки, аварійно-диспетчерську службу Маньківської дільниці ПАТ “Уманьгаз”, швидку медичну допомогу, чергового Маньківського відділення поліції, диспетчера Маньківського району електричних мереж. Тим часом працівники ресторану вжили заходів із самостійного гасіння пожежі. За вказівкою адміністрації закладу здійснено евакуацію відвідувачів та обмежено доступ до ймовірної пожежі.

Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації,  за лічені хвилини після отримання повідомлення, до об’єкту прибули пожежні автомашини у складі двох караулів на чолі з начальником 4 Державного пожежно-рятувального поста У ДСНС України в Черкаській області Ігорем Бендерським, медики, працівники газової служби та енергетики. Причому кожна служба оперативно виконувала покладені на неї завдання.

         Двома ланками газодимозахисної служби 4ДПРП У ДСНС України в Черкаській області проведено роботи з виявлення джерела займання та гасіння пожежі, евакуації із задимленого приміщення та надання першої домедичної допомоги потерпілому, який отруївся токсичними газами.

         Аварійна бригада району електричних мереж відключила приміщення ресторану від електроживлення, давши змогу пожежникам безпечно проводити роботи з ліквідації пожежі.

         Метою навчання було відпрацювання службами заходів взаємодії та управління, набуття персоналом закладу громадського харчування практичних навичок і вмінь.

         Завершилося навчання підбиттям підсумків проведеного заходу та аналізу дій рятівників у ході ліквідації умовної пожежі та порятунку потерпілого.