наверх ⇑

У Маньківці відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого, у Маньківці відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди керівництво району, воїни-інтернаціоналісти, представники трудових колективів установ, організацій та підприємств району, представники ЗМІ та громадськість взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ Афганістану.
Заходи з вшанування розпочалися з молебна за загиблими воїнами-інтернаціоналістами, продовжилися урочистою ходою, покладанням квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у парку Слави та урочистим мітингом.        

Звернувся до присутніх заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак. Посадовець подякував присутнім воїнам за вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту, за піклування про родини загиблих і патріотичне виховання молодого покоління. Побажав усім міцного здоров’я, щастя, мирного неба і нових досягнень на благо України.

Уся громада, що зібралася біля пам’ятного знаку, схилила голови у хвилині скорботи за тими, хто пролив свою кров заради миру.

За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, значну роботу з військово-патріотичного виховання молоді та активну громадську діяльність учасникам бойових дій на території інших держав вручено подяки райдержадміністрації та районної ради.

Після урочистостей делегація  воїнів-інтернаціоналістів разом з родинами загиблих воїнів відвідали могили бойових побратимів, де було вшановано їх пам’ять покладанням квітів та вінків.