наверх ⇑

У Маньківці відзначили Міжнародний день захисту дітей у Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Міжнародний день захисту дітей, який щорічно відзначається в усьому світі 1 червня, дає надію кожному малюку на щасливі миті дитинства.

У цей день у Маньківському районі не залишилися без уваги і турботи з боку дорослих діти з особливими потребами. Для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Маньківського району було організовано свято добра, посмішок, подарунків і найкращих слів.

На святкові заходи до Центру із солодкими подарунками завітали заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Світлана Павленко, секретар Маньківської селищної ради Володимир Демченко, заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ірина Гуляща представник Народного депутата Валентин Балабак  та керівник Громадської приймальні  ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Риженко.
Гості свята привітали вихованців центру з Днем захисту дітей та висловили щирі слова вдячності колективу реабілітаційного центру на чолі з директором Людмилою Омельченко за самовіддану працю, за увагу та тепло, які вони приділяють цим дітям.
Вихованці Маньківського центру дитячої та юнацької творчості порадували дітлахів веселою концертною програмою.