наверх ⇑

У Маньківському районі в розпалі акція “За чисте довкілля”

У Маньківському районі в розпалі акція“За чисте довкілля 

З метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку на  території району після зимового періоду та танення снігу,  Маньківська районна державна адміністрація ініціювала проведення робіт з благоустрою територій населених пунктів району.

Згідно визначеного обсягу робіт здійснюються заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових  та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, паркових зон, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, вулиць, доріг, тротуарів та зупинок  громадського транспорту. Трудовими колективами бюджетних установ, окремих підприємств, та організацій, жителями сіл і селищ використовується кожна погожа днина для проведення робіт з благоустрою та озеленення населених пунктів району, узбіч під’їзних автошляхів. Уже упорядковано 4 пришкільні спортивні майданчики, 3 паркові зони, 1,6 тис. кв. м. газонів та квітників, 7 пам’ятників, пам'ятних знаків та обелісків героям Другої світової війни, 42 км. узбіч доріг загального користування та сільських вулиць, ліквідовано 2 несанкціоновані сміттєзвалища, прибрано та приведено у належний санітарний та естетичний стан пришкільні території шести навчальних закладів, 2,5 тис. кв. м. берегових зон. У рамках Всеукраїнської акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” учні загальноосвітніх шкіл району взяли участь у висаджуванні сіянців дуба звичайного. Всього посаджено молодого лісу на 15-гектарній площі.

У ході акції з благоустрою голова Маньківської райдержадміністрації Ігор Віштак відзначив: “Щорічна всеукраїнська акція “За чисте довкілля” відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту довкілля. Приємно, що жителі району підтримують цю ініціативу і докладають власних зусиль, аби кожний населений пункт став набагато чистішим та охайнішим!”