наверх ⇑

У райдержадміністрації розглянуто дорожньо-транспортну пригоду

02 червня цього року о 20:05 до чергової служби 21-ДПРЧ надійшов виклик від оператора АЗС с. Іваньки щодо ДТП за участю пасажирського рейсового автобуса IVECO. О 20:10 було повідомлено чергову медичну службу та оперативного чергового районного відділення поліції.

На місце ДТП відразу виїхали сили 21-ДПРЧ, 2 чергових автомобіля медичної служби та оперативна група районного відділення поліції. О 20:40 на місце ДТП прибули 2 карети швидкої допомоги з м. Умань.

За попередньою інформацією причиною ДТП стало те, що пасажирський рейсовий автобус не “вписався” у поворот та перекинувся. В результаті постраждало 8 пасажирів та водій.

За інформацією головного лікаря Кулика Ю.М. трьом постраждалим надано невідкладну медичну допомогу на місці та шістьох госпіталізували до Маньківської центральної районної лікарні.

За результатами ліквідації наслідків аварії голова районної державної адміністрації Віштак І.А. в оперативному порядку провів координаційну нараду. У нараді зокрема взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Філіпчак О.Г., начальник 21-ДПРЧ Бендерський І.С., головний лікар центральної районної лікарні Кулик Ю.М., завідувач Маньківської підстанції Уманської станції швидкої медичної допомоги Шлапаченко П.С., т.в.о. начальника Маньківського відділення поліції Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області Чорний В.М. та  начальник сектору превенції Партицький В.І., сільський голова с. Іваньки Поліщук Л.М., завідувач та головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату районної державної адміністрації відповідно Михайловин В.І. та Федоров В.Ф.

Голова районної державної адміністрації Віштак І.А. заслухав звіти керівників служб про проведені аварійно-рятувальні роботи, надання першої медичної допомоги та відзначив окремі недоліки в  координації дій між службами району в ході ліквідації наслідків аварійної ситуації, а також поставив вимогу відпрацювати послідовність дій під час проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях району.

Одним із першочергових заходів стало рішення про необхідність встановлення відповідних дорожніх знаків на аварійно-небезпечній ділянці автомобільної дороги обласного значення.

У цілому ж керманич району подякував керівникам спеціалізованих служб за оперативне реагування, професіоналізм у діях щодо надання невідкладної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, оцінку обстановки та попередні пізнавальні дії.

 

                                             За інформацією сектору взаємодії з 

                                             правоохоронними органами, оборонної, 

                                             мобілізаційної роботи та цивільного захисту 

                                             апарату районної державної адміністрації