наверх ⇑

У райдержадміністрації відбулось засідання районного оперативного штабу для організації підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 ро

8 вересня у райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, голови штабу Оксани Юзвенко відбулось засідання районного оперативного штабу для організації підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року.

Згідно порядку денного, першим слухалося питання про  ліквідацію заборгованості КП "Комунальник-М" за електроенергію, для вирішення якого було винесено пропозицію скласти доручення і затвердити графік погашення боргів. 

Друге питання стосувалось підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року. З інформацією з даних питань виступили в.о. начальника «Комунальник-М» Олександр Таран, начальник Маньківських РЕМ Олександр Фоменко, селищний голова Маньківки Сергій Скакун, в.о начальника філії «Маньківський райавтодор» Олександр Заїчко.

У ході аналізу розглянутих питань перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко дала ряд доручень керівникам відповідних структур та наголосила на персональній відповідальності кожного, хто причетний до підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 р.р.