наверх ⇑

У районі пройшли жалобні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни

22 червня 1941 року - одна із найсумніших дат в історії, яка назавжди залишиться у пам’яті українців. У цей день на рідну землю прийшов ворог. І вже з перших днів наші земляки зі зброєю у руках стали на захист своїх родин та Батьківщини.

22 червня 2020 року за дорученням голови райдержадміністрації Анатолія Риженка на всіх будівлях районних установ та організацій було приспущено державні прапори,  у всіх населених пунктах району пройшли скорботні заходи, в бібліотеках організовано виставки фотографій, літератури та інформаційних матеріалів про трагічні роки Другої світової війни, відбулися молебні за спочилих у війні та захисників Вітчизни, які ціною власного життя відстояли рідну землю від фашистського ворога.

Цього дня голова райдержадміністрації Анатолій Риженко, голова районної ради Світлана Лещенко, працівники підприємств, установ, організацій районного центру, представники місцевої ветеранської організації та громадськість поклали квіти до Обеліску Слави. Присутні на заході віддали шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли Батьківщину від нацистських загарбників, схиливши голову у скорботі перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українська земля понесла надзвичайні втрати. За кілька місяців бойових дій територія України була повністю завойована. Мільйони людей опинилися в окупації. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.