наверх ⇑

У Рогах відбулася сходка уповноважених громадян

24 лютого 2017 року відбулися збори уповноважених громадян села Роги, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Віштак, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільський голова Рогів Валерій Івасюк та громада села.

У Будинку культури зібралося більше 300 мешканців села.

Зі звітом про роботу сільської ради та її виконавчого комітету виступив сільський голова Валерій Івасюк.  Жителі села обговорили та схвалили звіт сільського голови, а також порушили перед очільником громади актуальні питання.

Окрім того, представники владних структур району відповіли на запитання мешканців села щодо розвитку населеного пункту, шляхів вирішення земельних та соціальних питань.

Голова райдержадміністрації Ігор Віштак ознайомив присутніх з результатами виконання районних програм розвитку та кроками районної влади у напрямку підвищення соціальних стандартів на селі, проінформував жителів Рогів про проведення реформ, ініційованих Урядом України та направлених на відновлення економічного зростання й модернізації економіки країни, формування професійної й ефективної системи місцевого самоврядування, підвищення добробуту українських громадян. Також керівник району навів дані щодо показників соціально-економічного розвитку району за 2016 рік  та плани розвитку на 2017 рік.

За результатами сходки громадян головою районної державної адміністрації Ігорем Віштаком дано доручення відповідним структурам вжити заходи щодо вирішення проблемних питань, що турбують населення.