наверх ⇑

Урочистості з нагоди Дня державної служби

21 червня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби.

З промовою з нагоди професійного свята виступив голова райдержадміністрації Василь Клименко. Звертаючись до присутніх на святі державних службовців, він зазначив: “Безперечним є те, що люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє народу. Сьогодні Україна переживає особливий етап своєї історії, глибокі й вирішальні перетворення, і суспільство очікує від працівників державної служби ефективного і відповідального управління. Система державного управління, повинна стати мобільною, адекватно реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу і постійно підвищувати рівень довіри населення до влади. Саме тому сьогодні  суспільство покладає на державних службовців особливу відповідальність та чекає від нас глибокої компетентності, ініціативи і творчого ставлення до справи. Від знання справи і наполегливості кожного державного службовця залежить успіх реформ, розгорнутих в Україні, забезпечення ефективного функціонування державного механізму, сталого економічного і соціального розвитку країни, а від так авторитет державної служби, авторитет влади вцілому. Приємно, що переважна більшість саме таких відповідальних та компетентних людей працює на Маньківщині», – підкреслив Василь Петрович.

Він побажав всім – і досвідченим працівникам, і молодому поколінню державних службовців, витримки і терпіння, тактовності і толерантності, розуміння проблем людей та умілого знаходження способу їх вирішення.

Зі щирими словами привітань на адресу державних службовців виступила і голова районної ради Світлана Лещенко.

За сумлінне виконання службових обов’язків, реалізацію державної політики у районі та з нагоди Дня державної служби, керівники району вручили кращим державним службовцям грамоти облдержадміністрації та грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Завершився урочистий захід святковим концертом від колективу районного центру культури та дозвілля.