наверх ⇑

У Маньківському районі представили нового голову райдержадміністрації

Сьогодні, 8 грудня, в ході робочого візиту голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець представив громаді Маньківського району нового голову районної державної адміністрації.

Відповідно до розпорядження Президента України Петра Порошенка від 05 грудня 2018 року №227/2018-рп головою Маньківської районної державної адміністрації призначено Клименка Василя Петровича.

Розпочинаючи зустріч, Олександр Іванович зауважив: "Василь Петрович -людина вам добре знайома, адже він ваш земляк із Маньківщини. Він гідно проявив себе на посаді голови Тальнівської РДА. Тепер, я переконаний, що його діяльність також позитивно впливатиме на життя Маньківського району та його жителів, і Василь Петрович робитиме всі необхідні кроки в напрямку подальшого потужного розвитку Маньківщини". Олексадр Вельбівець висловив надію, що новому очільнику Маньківської РДА вдасться налагодити плідний діалог з депутатським корпусом районної ради, політичними силами, громадськими організаціями, аби знайти спільну позицію задля вирішення важливих питань в різних галузях.

У свою чергу, новопризначений голова райдержадміністрації Василь Клименко подякував за високу довіру та запевнив у своїй готовності докладати максимум зусиль задля подальшого розвитку рідної Маньківщини.

Зі словами привітання звернулася до нового очільника райдержадміністрації голова Маньківської районної ради Світлана Лещенко. Вона побажала керівнику оптимізму, мудрості, терпіння й виваженості у вирішенні завдань розвитку економіки та соціальної сфери району.