наверх ⇑

В районі активно проводиться робота з легалізації трудових відносин та виведення заробітної плати з «тіні»

   В зв’язку з послабленням карантинних заходів, спрямованих на недопущення поширення коронавірусної інфекції, в липні 2020 року активізовано роботу щодо обстежень суб’єктів підпиємницької діяльності робочою групою з питань протидії корупції, детинізації і легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в районі до складу якої входять представники державної податкової інспекції, районної філії обласного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, фінансового управління райдержадміністрації, управління Держпраці, районного відділення поліції. 

       Під час здійснення виїзних обстежень членами робочої групи надавались роз’яснення фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. В ході роз’яснень працівники також інформувались про переваги офіційного працевлаштування, однією з яких чи не найзначимішою є набуття страхового стажу для виходу на пенсію за віком. 

       Проте, на сьогодні в нашому районі ще зустрічаються несвідомі роботодавці, які  заощаджуючи на сплаті податків та страхових внесків при виплаті заробітної плати «в конверті», позбавляють своїх найманих працівників права на цілий ряд соціальних гарантій. Так, протягом липня поточного року робочою групою здійснено 2 виїзних обстеження, якими охоплено 23 суб'єкти господарювання. При цьому виявлено 3 працівників, які працювали без оформлення трудових договорів у роботодавців, а також 1 особу, яка здійснювала підприємницьку діяльність без належної реєстрації.

       За результатами проведених обстежень питання щодо легалізації роботодавцями-порушниками зайнятості своїх найманих працівників та  детинізації їхньої заробітної плати розглядатиметься районними органами виконавчої влади з застосуванням засобів впливу відповідно до діючих норм законодавства.

       Тому, фізичним особам-підприємцям та керівникам підприємств необхідно дотримуватися трудового законодавства, зокрема в частині належного оформлення найманої праці, що сприятиме соціальній захищеності працівників та дасть змогу роботодавцям уникнути непорозумінь з контролюючими органами.