наверх ⇑

Василь Клименко провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні,23 липня голова районної державної адміністрації Василь Клименко провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку зустрічі  Василь Петрович інформував присутніх, щодо ходу та результатів позачергових виборів народних депутатів України, що відбулися 21 липня 2019 року.

Продовжила нараду начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самойленко з аналітичною інформацією про підсумки виконання місцевих бюджетів за перше півріччя 2019 року.

Доповіла про хід польових робіт в районі начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Також, вона поінформувала, що в районі гостро постає проблема боротьби з амброзією полинолистою. "Боротьба з амброзією повинна бути постійною, тому, що цей бур’ян росте не один рік. Потрібно стабільно вести боротьбу з шкідливою рослиною", — наголосила Тетяна Дмитрівна. Працівниками управління постійно проводиться робота з сільськими/селищними головами, місцевими товаровиробниками та населенням щодо знешкодження даної рослини.

Далі про стан справ у підпорядкованій сфері діяльності звітували  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних закладів та установ, представники територіальних підрозділів органів виконавчої влади.

За підсумками обговорення розглянутих питань голова райдержадміністрації Василь Клименко дав  ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.