наверх ⇑

Ветерани зібралися з нагоди Дня людей похилого віку

Клуб за інтересами «Журавка» – своєрідний символ, візитна картка Маньківської центральної районної бібліотеки. Це справжній осередок творчості, натхнення, доброти. Адже основна мета його створення полягала в сприянні повноцінному дозвіллю пенсіонерів, одиноких людей, інвалідів, людей похилого віку. Його учасники – це активні небайдужі люди, які вміють зробити своє життя наповненим та цікавим, незалежно від віку. Кожне засідання клубу – це не просто концерт, підготовлений учасниками клубу, працівниками бібліотеки та районного центру культури і дозвілля, а захід, в який вкладається часточка душі його учасників, організаторів і ведучих.

Вже стало традицією в перший жовтневий день відзначати День ветеранів та людей похилого віку. Ось і цьогоріч учасники клубу «Журавка» зібралися у читальному залі центральної районної бібліотеки з нагоди цього свята.

 З вітаннями  і щирими словами вдячності за мудрість і невичерпний оптимізм звернулися до присутніх гості святкового засідання – представники місцевої влади –  голова районної державної адміністрації Олександр Таран, начальник управління соціального захисту населення Людмила Загородна, голова ради ветеранів Валентина Ковган . Також перед присутніми виступила почесний громадянин району, ветеран освіти Олена Гусарчук. Серед запрошених також були лікар-травматолог Володимир Ліщук, сімейний лікар Василь Приблуда, сім’я Драюків із Дзензелівки. Із святковою концертною програмою гостей  вітали працівники РЦКД та хор ветеранів «Джерело», учасники якого також є членами клубу «Журавка». Усі присутні мали змогу із великим задоволенням пригадати пісні своєї юності.

Головним надбанням цього клубу  є згуртованість літніх людей з різних куточків району, з різним творчим досвідом, кожен з яких поповнює скарбничку напрацювань клубу. Спілкування очищає розум і серце, а людину робить добрішою. Адже, спілкуючись між собою, люди забувають про побутові проблеми, життєві негаразди. Недарма девізом клубу «Журавка» обрані слова «Для щастя кожного із нас ми маєм пам’ятати, що подарований нам час не можна марнувати».