наверх ⇑

Відбулась нарада з сільськими та селищними головами з важливих питань

24 травня заступник голови районної державної адміністрації Олег Філіпчак провів нараду із сільськими та селищними головами. На порядку денному розглянуто наступні питання:

  1. Про залучення фінансових ресурсів до реалізації загально районних та загально обласних програм.
  2. Про зміни порядку призначення житлових субсидій.
  3. Про стан справ щодо оформлення документів для отримання населенням дотацій власникам молодняку великої рогатої худоби у районі .
  4. Про стан виконання комплексного плану дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій та об'єктів щодо захисту лісів і сільгоспугідь протягом весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2018 року.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самойленко повідомила пристутнім про необхідність співфінансування з місцевих бюджетів районних та обласних програм. Зокрема, детально надала роз'яснення і розрахунки у розрізі населених пунктів щодо виділення коштів на облаштування ангіографічного кабінету в Уманській районній лікарні.
Начальник управління  соціального захисту Людмила Загородна надала детальну інформацію щодо змін у порядку призначення житлових субсидій. Також вона коротко зупинилася на питанні відшкодування витрат на проїзд громадян  пільгових категорій.
Про оформлення яких необхідних документів для отримання населенням дотацій власникам молодняку великої рогатої худоби у районі розповіла начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Тетяна Гетьман. Також вона повідомила сільських та селищних голів про можливість створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та можливості їх підтримки із обласного бюджету.
Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Володимир Михайловин надав методичні рекомендації очільникам громад щодо інформування населення про дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації, поінформував про організацію заходів щодо захисту лісів і сільгоспугідь протягом весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2018 року.
Сільські та селищні голови мали можливість отримати відповіді на всі свої питання від фахівців структурних підрозділів райдержадміністрації.