наверх ⇑

Відбулась робоча нарала-семінар із сільськими і селищними головами та головами ОТГ

14 червня перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Юзвенко провела робочу нараду-семінар щодо прийняття рішень про встановлення ставок місцевих податків і зборів. В нараді взяли участь голова районної ради Світлана Лещенко, сільські і  селищні голови та голови ОТГ, а також землевпорядники органів місцевого самоврядування.

На порядку денному розглянуто наступні питання: про постанову КМУ №483 від 24.05.2017р. «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»  - інформувала  начальник Маньківського відділення Уманської ОДПІ Юлія Гладченко, про врахування нормативно-грошової оцінки землі відповідно до категорій земель при встановленні ставок  місцевих податків і зборів надав роз'яснення головний спеціаліст відділу у Маньківському районі головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Василь Степаненко, щодо дотримання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» при прийнятті рішень ораганів місцевого самоврядування інформувала начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Тетяна Гетьман.

По завершенню наради представники органів місцевого самоврядування отримали необхідні методичні матеріали з усіх питань.