наверх ⇑

Відбулась щотижнева нарада

Сьогодні  05 лютого, голова районної державної адміністрації  Василь Клименко провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Участь у нараді взяли також голова районної ради Світлана Лещенко, Маньківський селищний голова Володимир Вівтенко, керівники установ та організацій району.

На початку зустрічі  Василь Петрович інформував присутніх про новий формат взаємодії обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів з районними державними адміністраціями. Будуть відбуватися регулярні наради з керівництвом облдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів, установ та організацій з метою швидкого реагування на виявлені проблеми чи складні ситуації, які потребують негайного вирішення. Тому Василь Петрович закликав всіх пристутніх до того, щоб всі проблемні питання озвучувалися і оперативно розглядалися на рівні району, а за потреби - і на рівні області. Голова райдержадміністрації зауважив, що вбачає у такому форматі співпраці більше ефективності, адже всі дії будуть націлені на конкретні результати роботи.

У ході наради керівники структурних підрозділів доповіли про стан справ у підпорядкованих їм галузях, окреслили коло проблемних питань та завдань на найближчий період. Відповідальним особам,  керівникам структурних підрозділів та установ головою райдержадміністрації  були надані відповідні доручення та рекомендації для організації виконання та вирішення озвучених на нараді завдань.