наверх ⇑

Відбулась звітно-виборча конференція районної ради ветеранів

29 вересня 2015 року  відбулась звітно-виборча конференція Маньківської районної ради ветеранів.

У роботі конференції взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Віштак, голова районної ради Василь Онищук,  звступник голови обласної ради ветеранів – голова Уманської районної ради ветеранів Анатолій Дем’янчук, голови первинних ветеранських організацій району, керівники  установ, організацій району, сільські та селищні голови, представники ЗМІ, громадськість.

Було заслухано звіт про роботу, пророблену радою ветеранів, пропозиції та зауваження учасників конференції.

Звітуючи перед соратниками, голова районної ради ветеранів Валентина Ковган розповілапро діяльність організації за період 2011-2015 років.

Голова районної ради ветеранів зазначила, що люди старшого покоління не стоять сторонніми спостерігачами , а активно допомагають  владі швидше подолати тимчасові труднощі. Валентина Іванівна подякувала активістам ветеранського руху за їхню участь у суспільному житті громад, за небайдужість до долі району. Присутні, зокрема й голови первинних організацій, долучились до обговорення даної доповіді, визнавши роботу районної ради ветеранів – задовільною.

Також було заслухано: звіт ревізійної комісії, доповідь директора територіального центру соціального обслуговування Володимира Демченка про роботу центру та його відділень; аналіз волонтерської діяльності зробили інспектор-методист відділу освіти райдержадміністрації Людмила Самелюк та кращий волонтер волонтерського загону  Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» «Відкрите серце» Юлія Хоменко.

Голова районної ради Василь Онищук відзначив добру роботу ветеранської організації, подякував Валентині Іванівні за відповідальність і активну життєву позицію та привітав всіх присутніх ветеранів з наступаючим Днем людей похилого віку, висловивши вдячність за те, що вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

Голова районної державної адміністрації Ігор Віштак також подякував Валентині Іванівні та всім ветеранам за плідну роботу, співпрацю з райдержадміністрацією і наголосив, що районна влада завжди підтримувала і буде підтримувати ветеранів, допомагати у вирішенні їх проблем. Голову районної організації ветеранів від райдержадміністрації нагороджено подякою.

В ході конференції розглядалось багато питань з різних сфер діяльності. Зокрема, щодо необхідності створення соціальної аптеки.

З роз’ясненнями щодо новацій у пенсійному законодавстві на прохання присутніх виступила заступник начальника управління Пенсійного фонду України в районі Людмила Іжко.

Питання обрання наступного голови районної ради ветеранів вирішилось одноголосно: ці обов’язки й надалі виконуватиме Валентина Ковган, адже, як висловлювались присутні, вона відповідально та добросовісно ставиться до своєї роботи, за що заручилась довірою як районного керівництва, так і ветеранів.