наверх ⇑

Відбулася нарада щодо проведення у районі весняної призовної кампанії

05 березня у залі засідань районної державної адміністрації голова райдержадміністрації  Василь Клименко провів нараду з сільськими головами, головами ОТГ та відповідальними за військовий облік працівниками сільських рад.

На порядок денний наради було винесено наступні питання: про проведення у районі весняної призовної кампанії; основні та практичні заходи щодо профілактики та протидії рецедивної злочинності на території району на 2019 рік; про встановлення пам’ятника захисникам Вітчизни в селищі Маньківка.

Про проведення у районі весняного призову виступив військовий комісар Маньківського районного військового комісаріату Максим Іщенко, який зупинився на організації і проведення призову, розповів про соціальні гарантії призовникам та відповідальність за ухилення від військового обов’язку.

Голова райдержадміністрації Василь Клименко  особливу увагу присутніх звернув на проведення роз'яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, виконання планових показників призову на строкову військову службу.

Про основні та практичні заходи щодо профілактики та протидії рецедивної злочинності на території району на 2019 рік доповів присутнім капітан поліції, начальник сектору превенції Маньківського відділення поліції Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Володимир Партицький.

В історії нашої країни з 2014 року сталося багато значимих подій, а  найболючішою є війна на сході, яка забрала тисячі життів українських патріотів. Не оминув біль втрати і Маньківщину.  Увічнити пам’ять про тих, хто боровся і загинув за свободу України в різні роки: в часи боротьби нашого народу за свою державність, у період становлення незалежності, під час протистоянь на Майдані і у війні на сході України - обов’язок влади та громадськості. Спорудження пам’ятного знаку та місце його розташування було предметом обговорення вже неодноразово.  Депутат Маньківської селищної ради Володимир Ямковий презентував присутнім виготовлений ескіз пам’ятника захисникам Вітчизни. Жваво обговорювалося саме місце встановлення, на що голова райдержадміністрації Василь Клименко зауважив: "Місце встановлення пам’ятного знаку це дуже важливо, тому наполягаю на  організації обговорення, залучивши жителів райцентру, у трудових колективах, організаціях щодо визначення місця встановлення пам’ятного знаку.»

За результатами наради головою райдержадміністрації було дано ряд доручень та рекомендацій.