наверх ⇑

Відбулася нарада з керівниками ринкоутворюючих підприємств району

19 січня 2017 року в Маньківському районному центрі зайнятості відбулася нарада з керівниками ринкоутворюючих підприємств району. В роботі наради взяли участь голова Маньківської районної державної адміністрації Ігор Віштак, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Загородна, державний інспектор праці Ростислав  Проценко, директор Маньківського районного центру зайнятості Галина Гаврилюк  та роботодавці району.

В своєму виступі директор Маньківського районного центру зайнятості Галина Гаврилюк  проаналізувала роботу центру зайнятості за 2016 рік та ознайомила присутніх з переліком послуг, які надаються службою зайнятості.

В ході наради було обговорено пріоритетні засади реформування служби зайнятості, ознайомлено присутніх з внесеними змінами до деяких законодавчих актів України

Голова райдержадміністрації Ігор Віштак зосередив увагу присутніх на легалізації робочих місць в районі, недопущенні випадків виплати заробітної плати менше встановленого законодавством мінімуму та диференціованого нарахування заробітної плати в залежності від кваліфікації працівників.